Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. 03 листопада  у концертному залі Рокитнянської районної музичної школи  відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення цього Дня.

 

Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик та заступник голови районної ради Світлана Кучерова. Юрій Дідик від імені державної влади привітав працівників соціальної сфери району з професійним святом, висловив їм вдячність за самовіддану, наполегливу працю – захист соціальних прав людей, за добросовісне ставлення до своїх посадових обов’язків та тепло сердець, яке вони дарують людям. Та спільно із заступником голови районної ради вручив почесні грамоти та квіти кращим працівникам соціальної сфери: управління соціального захисту населення, управління пенсійного фонду Рокитнянського району, районного територіального центру соціального обслуговування населення, районного центру зайнятості населення, служби у справах дітей та сім’ї адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ольшаницького психоневрологічного диспансеру.

Після офіційної частини привітань усі присутні мали змогу насолодитися святковою концертною програмою у виконанні талановитих дітей району – учнів музичної школи, народного ансамблю «Гармонія» та співучої «перлини» Рокитнянщини – Людмили Ткачук.

 

Шановні працівники соціальної сфери! Низький Вам уклін за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Нехай Вас завжди супроводжують милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!