02 жовтня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик спільно із головою районнї ради Олександром Конопчуком відвідали стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання Рокитнянського районного територіального центру соціального обслуговування, що знаходиться на території села Насташка, та привітали ветерана освітньої праці у сфері спорту Кисленка Володимира Терентійовича із Днем працівників освіти та вручили продуктовий набір.

Очільники району поспілкувалися із Володимиром Терентійовичем, вислухали його, підтримали його, згадали разом його трудовий та життєвий шлях. Володимир Терентійович має трудового стажу 55 років, все своє життя він працював з дітьми у районній дитячій спортивній школі. Впродовж своєї трудової діяльності отримав Грамоту Верховної Ради і є відмінником освіти. Хоч на сьогодні Володимир Терентійович Кисленко вже поважного віку, але перебуває в доброму гуморі, цитує напам’ять вірші, жартує. Та каже, що в соціальному закладі, де він зараз проживає, йому дуже подобається.

На завершення візиту керманичі ще раз побажали Володимиру Терентійовичу міцного здоров’я, поваги від рідних й односельчан, життєвої енергії та довгих років життя.

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua/