28 вересня 2017 року в Рокитнянському будинку культури відбулися урочистості, присвячені до Дня працівників освіти. На святі було багато присутніх педагогів Рокитнянського району, керівництво району та гості.

 

У святковому концерті брали участь вихованці з різних шкіл району.

У холі будинку культури проходила виставка дитячих малюнків.

Відбулося наородження цінними подарунками та подяками відділу освіти вчителів, які пішли на заслужений відпочинок: Тищенко Н.Г., Литвин М.О., Вигівська Л.В., Шама В.М., Потапенко Н.В., Кисленко В.Т. Також цінними подарнуками були нагороджені молоді спеціалісти.

 

Багато нагороджень проводилося грамотами відділу освіти, подяками департаменту освіти і науки Київської облдержадімінстрації та грошовими нагородами віддлу освіти Рокитнянської райдержадміністрації.

Грамотами відділу освіти та грошовими нагродами були нагороджені: Рисак С.М. – учитель фізичної культури  Рокитнянської ЗОШ №1 – переможець районного та лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу”, Іваненко В.І. – учитель інформатики Ромашківської ЗОШ – переможець районного етапу конкурсу “Учитель року – 2017” у номінації “Інформатика”, Сонець Л.Г. – вчитель початкових класів Рокитнянської ЗОШ №1 – переможець районного етапу конкурсу “Учитель року – 2017” у номінації “Початкові класи” та Пономаренко Т.Г. – вчитель біології Насташівської ЗОШ – переможець районного етапу конкурсу “Учитель року – 2017” у номінації “Біологія”.

Горошові нагороди були вручені за підготовку призерів всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України Хорунжу О.В. та Євсеєнко С.В. та багато нших нагород.

 

Якщо люди самі не вміють літати, нехай навчать літати своїх дітей. Літати високо, далеко, красиво. І настане час, коли діти розкриють крила і полетять. Нехай дорослі просто підуть за дітьми, щоб оберігати їх від падіння. І тоді вийде, що вони теж летять…

Учити літати, учити мріяти, учити творити – це призначення педагога!

Джерело: Rokitne.info