24 вересня цього року з нагоди відзначення ювілейної 85-ї річниці утворення Київської області у місті Ірпінь відбулися святкові урочистості. На свято завітали голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, Ірпінський міський голова Володимир Карплюк та почесні гості з міст і районів Київської області. Делегацію від Рокитнянщини особисто очолив голова райдержадміністрації Юрій Дідик.

На Центральній площі міста на обласний урочистий захід під гаслом «Благословенна Київщино моя» зібралася величезна кількість людей, до уваги яких були представлені концерти, різноманітні конкурси та розваги.

На площі було споруджене наметове містечко «Гостинна Київщина», де кожний район та місто обласного значення мали змогу представити усім гостям досягнення свого краю. Презентували здобутки громад та сільськогосподарських підприємств, частували гостей традиційними українськими стравами та душевними виступами аматорських колективів.

 

 Участь у святковому концерті взяли учасники Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Яскраві діти України» та аматорські колективи районів Київщини.

Свято видалося цікавим, насиченим та яскравим, на завершення якого усіх присутніх порадував святковий феєрверк.

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua/