Українська молодь збереться на Київщині 28 вересня – 1 жовтня під час табору “Повстанська Ватра”.

Головна мета учасників – зрозуміти сучасний стан багатовічної боротьби за сильну Україну, стати гідними продовжувачами справи козаків, бойовиків УВО, членів ОУН, вояків Карпатської Січі, УПА, добровольців сучасного війська, інших борців за збереження Держави. Адже боротьба – триває, змінюються лише часи, методи, інструменти та виклики.

Де та як відбувається сучасна боротьба українців? У чому полягає секрет успішності у протистоянні одвічному ворогу – Російській імперії? Яким чином зберегти Державу? Відповіді на ці запитання шукатиме молоде покоління українців, за якими – майбутнє Держави. Йдеться про свідомих та відповідальних хлопців і дівчат, які вже сьогодні відстоюють інтереси Батьківщини – і всередині країни, і за кордоном.

Українці у Києві чи Брукліні, Львові чи Торонто, спільними зусиллями підтримують існування своєї Держави. Хтось – зі зброєю в руках на передовій зони АТО, хтось – з відеокамерою на телеканалі, хтось – у якості дипломата на перемовинах з державами-союзниками і т.д. Кожен робить усе від нього залежне, як і сотні років тому, з єдиною відмінністю: тоді – це була збройна боротьба, зараз – гібридна, що охоплює також інформаційну, економічну, культурну, політичну та інші сфери.

Причина, чому ніхто не може стерти Україну з мапи світу, – в єдності української нації. Аби скоординувати дії, сучасні “повстанці” протягом чотирьох днів зберуться навколо символічної ватри – вогню, що запалюється єдністю Нації.

У програмі табору – гутірки та лекції, спілкування з молоддю діаспори, атмосфера братерства, змістовне дозвілля (спортивні змагання, ігри, співи біля вечірньої ватри). Особливість табору – це спілкування молоді з відомими людьми – фахівцями, експертами, журналістами, політиками, режисерами, митцями – котрі безпосередньо включені до боротьби проти окупації України у найрізноманітніших сферах.

Учасниками можуть стати усі охочі віком від 16 до 26 років, заповнивши анкету: http://vatra.mnk.org.ua

Участь безкоштовна, також передбачено компенсацію дорожніх витрат.

“Повстанська ватра” – табір, що організовує Міністерство молоді та спорту спільно з Київською ОДА у партнерстві з Молодіжним Націоналістичним Конгресом. Проходить 15 років в різних куточках України. Його учасниками стали більше 2000 молодих людей.

Джерело: http://koda.gov.ua/