О 9-ій годині від центральної площі селища Рокитне до стадіону комунального підприємства Рокитнянської районної ради «Спортивний комплекс «Рокитне» рушила колона молодих спортсменів району, яку очолила група мотоциклістів та велосипедистів.

Після привітань керівництвом нашого району, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів-учасників антитерористичної операції: Юрія Білоброва, Олександра Островського, Анатолія Сову, Ігоря Зінича, Олександра Олефіра та Артема Андрєєва. Для покладання квітів до могил та пам’ятних дощок загиблим воїнам, нашим землякам, вулицями селища по маршруту «Стежками памяті» рушила колона велосипедистів.

На продовження свята із стадіону стартував легкоатлетичний масовий забіг учнів загальноосвітніх шкіл району та всіх бажаючих любителів бігу.

Далі на стадіоні спорткомплексу пройшли показові виступи вихованців дитячо-юнацької спортивної школи.

Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати волю, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства. Саме ці якості продемонстрували присутнім на змаганнях члени п’яти сімейних команд, які пройшли під девізом «Тато, мама і я – спортивна сім’я». Переможцем змагань стала родина Матинченків.

Продовжилось свято врученням Почесних грамот управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації директору Рокитнянської ДЮСШ Калінському В’ячеславу Олександровичу, тренерам – Поліщуку Олександру Петровичу та Головченко Валентині Григорівні.

Також оголошено подяки управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації тренерам Дубовому Віктору Володимировичу та Липовенко Олександру Григоровичу, ветерану спорту Безуглому Віталію Івановичу.

За фінансову підтримку фізкультурно-спортивної галузі такі ж подяки оголошено генеральному директору ТОВ/РКДЗ «Рокитнянський спецкарєр» Свинарчуку Богдану Васильовичу та заступнику директора ПАФ «Україна» Зінченку Сергію Вікторовичу. Задяки їхній підтримці в районі проходить багато спортивних змагань.

На фото: Сергій Зінченко та В”ячеслав Калінський під час проведення змагань з мініфутболу

На фото: Богдан Свинарчук під час проведення настільного тенісного турніру

Спільними подяками Рокитнянської районної державної адміністрації та Рокитнянської районної ради було нагороджено вчителів фізичної культури – Жилінського Віктора Михайловича, Борискіна Миколу Пилиповича та Барановського Анатолія Вікторовича; спортсменів – Григоренко Марію, Осіпова Константина та Фільова Назара.

За результатами досягнень 2016-2017 років звання краща спортсменка отримала Опора-Уго Каріна, кращим спортсменом став Щериця Юрій (гравець збірної України з пляжного футболу та учасник команд з футболу, який показує свою гарну гру та свї досягнення у сфері футболу не лише в Україні, а й за кордоном) , кращим тренером – Калінський Олександр Михайлович, кращим вчителем фізичної культури – Сатиренко Ольга Володимирівна, звання кращого спортивного наставника отримав Фещенко Михайло Степанович, а звання кращої спортивної команди – юнацька команда з футболу ДЮСШ на чолі з Козаченко Віталієм.

На фото: Юрій Щериця

Кращою в галузі фізичної культури і спорту визнано Рокитнянську територіальну громаду, кращим колективом фізичної культури серед підприємств, організації та установ стала футбольна команда ТДВ «Синявське». Звання кращого колективу фізичної культури загальноосвітніх навчальних закладів виборов Синявський НВК «ЗНЗ IIIIступенів ДНЗ».

 За кращу підготовку і утримання навчально-тренувальної бази фізичної культури та спорту було відзначено директора Синявського НВК «ЗНЗ IIII ст. ДНЗ» Мельника Петра Васильовича.

 По закінченню урочистої частини відбувся чемпіонат з міні-футболу серед аматорських команд, який проходив на футбольному майданчику Рокитнянської ЗОШ IIII ступенів №3.

10 вересня в с. Синява пройшов відкритий районний турнір з шахів і шашок для дорослих та районний турнір з шахів серед юнаків та дівчат.

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua/