07.09.2017р. міг би святкувати свій 28-ий рік народження Герой України – Зінич Ігор Вікторович.

Санітарний інструктор, молодший сержант, вірний син свого народу, учасник бойових дій зони проведення антитерористичної операції. Він до останнього подиху боровся за мир і спокій, свободу та гідне майбутнє українців, мужньо захищав честь українського війська і держави та проявив неабияку відвагу під час оборони Донецького аеропорту, під завалами якого 20 січня 2015 року героїчно загинув.

Ігор Зінич був віруючою людиною і самовіддано виконував свій професійний обов’язок медика в умовах військових дій рятуючи життя «кіборгів» у донецькому аеропорту. Він мав право на ротацію, повинен був їхати додому, але вирішив не скористатися цим правом, відмовився. У нього була важлива роль – він рятував “кіборгів” у донецькому аеропорту. 40-ка побратимам Ігор врятував життя, а себе не зберіг.

 

Вшанувати пам’ять загиблого Героя України Ігоря Зінича, покладанням квітів та хвилиною скорботного мовчання, прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Олег Приліпко, заступник голови адміністрації Лариса Кононець, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, заступник голови Рокитнянської районної ради Світлана Кучерова, депутат Рокитнянської районної ради Степан Голик, секретар Рокитнянської районної громадської організації учасників АТО та учасників бойових дій «Росичі» Віталій Ільченко.

Ми пам’ятаємо подвиги наших героїв, унаслідуємо іх приклад патріотизму і любові до рідної землі. Вічна пам’ять Героям!

Слава Україні! Героям Слава!

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua/