У грудні 2012 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 вересня (день смерті Матері Терези) Міжнародним днем благодійності. 

Керівництво нашого району привітали голову благодійного фонду «На світанку» Віталія Герасичева з нагоди Міжнародного дня благодійності.

22 грудня 2008 року на Рокитнянщині зареєстровано благодійну організацію – благодійний фонд «На світанку», яку очолив Віталій Іванович Герасичев.  Благодійний фонд, завдяки міжнародній благодійній місії Friedensstimme, спрямовує свою діяльність на соціальний захист малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства, учасників антитерористичної операції, інвалідів війни, афганців та іншим. Дуже багато фонд допомагає підопічним Ольшаницького психоневрологічного інтернату, зокрема продуктами харчування, засобами реабілітації та ін.

І це дійсно діючий благодійний фонд. Звернувшись до працівників фонду, завжди можна підтримати і матеріальну, і моральну підтримку.

Тож примйть найщиріші слова вдячності, Віталію Івановичу. Хочемо Вам побажати міцного здоров’я, поваги від оточуючих, невичерпної енергії, нових звершень.

Джерело: Rokitne.info