29 серпня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик взяв участь у роботі традиційної серпневої конференції педагогічних працівників Рокитнянського району, яка в нинішньому році проходила у форматі стратегічної сесії. До участі у заході крім педагогічних працівників були запрошені голова Рокитнянської районної ради, сільські голови, керівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району. Захід проходив на базі опорного навчального закладу Синявський навчально-виховний комплекс « ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ». Перед початком засідання учасники стратегічної сесії ознайомилися із станом підготовки навчального закладу до початку навчального року. Керівник опорного закладу Петро Мельник запросив гостей оглянути навчальні кабінети, класні кімнати для молодших школярів, спортивну залу, інші приміщення. Всі відмітили високий рівень готовності навчально- виховного комплексу до початку навчального року.

 

Про підсумки роботи освітніх закладів за 2016-2017 навчальний рік та реалізацію засад « Нова українська школа» в системі освітньої галузі району доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Діренко.

Голова адміністрації Юрій Дідик привітав освітян із початком нового навчального року та намітив основні стратегічні напрями діяльності освітньої системи Рокитнянського району. Він зазначив, що в 2017 році, як ніколи раніше виділялися кошти на зміцнення матеріальної бази в школах та дитячих садках, було організоване харчування молодших школярів та дітей пільгових категорій, закуповувалися путівки для оздоровлення дітей тощо. Зі словами вдячності голова адміністрації звернувся до сільських голів, представників батьківської громадськості, спонсорів, які надали суттєву допомогу у підготовці закладів освіти до початку нового навчального року.

З вітаннями та словами вдячності до педагогів району звернувся голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук. Він побажав освітянам плідної праці та успіхів на шляху реалізації освітньої реформи.

Про вагомі здобутки вчителів Рокитнянського району та їхніх вихованців у минулому навчальному році говорила методист комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради « Академія неперервної освіти» Інна Маніленко. Вона також проінформувала учасників зібрання про напрацювання науковців Академії у сфері підготовки до проведення реформи середньої освіти.

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua/