День Конституції України – одне з найвизначніших державних свят нашої країни.

В переддень українського загальнодержавного свята – 21-ї річниці головного Закону України для жителів Рокитнянського району 27 червня в районному будинку культури був презентований святковий концерт.

 

Розпочалися урочистості під звуки Державного Гімну України. З вітальними словами до усіх присутніх на концерті звернулися голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик та голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, які привітали усіх з державним святом, побажали міцного здоров’я, благополуччя,добробуту, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, мирного неба над головою та висловили почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон та його основні принципи – народовладдя, гуманізм та законність.

 

З нагоди відзначення Дня Конституції України керманичі району відзначили кращих представників трудових колективів району, вручивши їм подяки, грамоти та квіти.

Продовжилися урочистості святковою концертною програмою, під час якої усі присутні насолодилися чудовими голосами і колоритним звучанням української пісні у виконанні талановитих співочих дітей району та сольної співачки Рокитнянщини Людмили Ткачук.

 

Також усі, хто прийшов на свято, мали змогу переглянути тематичну літературну виставку, яку підготували працівники центральної районної бібліотеки.

По завершенню святкового заходу діти поклали квіти до памятного знаку Героям Небесної Сотні та до підніжжя памятника Тарасу Шевченку.

 

Нехай в день визначного національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у нашій незалежній державі!

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua/