13 червня до нашого підприємства ТОВ «РКДЗ»/ТДВ «Рокитнянський спецкар’єр»  на екскурсію   завітали учні Загальноосвітньої ЗОШ №2 I-III ступенів . Вихованці школи були різних вікових категорій, починаючи з 3-го класу і закінчуючи 10-м. Але цікавість до підприємства була в очах кожної дитини. Дівчата більше  хотіли побачити красиву природу – краєвид, а хлопці, звісно, велику та важку техніку.

Екскурсія для учнів ЗОШ№2 територією ТОВ «РКДЗ»/ТДВ «Рокитнянський спецкар’єр»

Екскурсоводом був директор ТДВ «Рокитнянський спецкар’єр» Степура Борис Петрович, який розповів нашим гостям історію спецкар’єра від заснування й до сьогодення. Пустовіт В.М.(заступник директора з ОП і ТК) провів інструктаж з охорони праці для кожної дитини. Всім були видані сигнальні, захисні жилети задля безпеки.

Наша екскурсія розпочалась з адмін.будівлі підприємства. Дітлахи побачили робочі місця працівників, цікаві стенди з відпочинку команди COMSPEC, спортивно- актову залу, де робітники грають у теніс під час обідньої перерви. Була  й екскурсія по цехах, яких підприємство налічує сім, це:

РМД (ремонтно – механічна дільниця) – де діти мали змогу побачити величезні станки та верстати у роботі; АТЦ (авто-транспортний цех) –де ознайомитися з вантажними автомобілями, поливальною технікою; ГД( цех господарської дільниці) – де майстри не покладаючи сил будують нові клумби, роблять ремонти кабінетів та будівель…; Познайомилися з тепловозами ЦВ (цеху відвантаження) та навантажувальними машинами; а також з роботою ЕЦ (енерго- цеху підприємства), яка є важливою абсолютно для усіх  цехів, бо постачає світло та електроенергію; Ще ознайомилися к краєвидами ГЦ (горного цеху), самим «забоєм» та цеху ДСЦ (дробильно- сортувальним), який особливо зацікавив хлопчаків, конвеєрними стрічками та своїми важкими металевими конструкціями.

shgshgaa

Під час екскурсії в автобусі піднімали настрій повітряні кульки та в атмосфері позитиву лунав дитячий сміх

rr-rr vpavpvapvp

5556565 7896542

Коли екскурсія підійшла до кінця, кухарі їдальні ТОВ «РКДЗ»/ТДВ «Рокитнянський спецкар’єр» пригостили дітлахів смачним обідом та спеченими власноруч, з душею і любов’ю, тістечками. Великою похвалою для всього нашого колективу було щире «ДЯКУЮ» сказані хором від маленьких гостей. Саме для цього варто жити, робити і творити.

66660033

Джерело: http://www.rkdz.com.ua/