02 червня з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей працівники служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської районної державної адміністрації провели семінар для учнів Рокитнянського районного професійного ліцею на тему «Я дитина – я маю право. Захист дітей від насильства».

В ході семінару були розкриті такі поняття як «торгівля людьми» та «гендерна дискримінація», участь у якому взяли 20 дітей.

Учні досить активно обговорювали актуальні теми: «торгівля людьми», «гендерна рівність» та «насильство в сім’ї». Кожен з дітей зміг  висловити свою думку по зазначеним темам та отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

Приємно було усвідомлювати,  що підлітки знають не лише про свої права, але й про обов’язки. Діти наводили приклади з власного життя щодо обов’язків у сім’ї, а після перегляду  короткометражного фільму з легкістю визначили права головного героя фільму.

По завершенню заходу всі учасники семінару отримали буклети «Права та обов’язки дітей» та інформаційні плакати щодо рівності прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах суспільного життя.

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua