25 травня відбувся тест-драйв техніки Scania і Caterpillar в Рокитнянському СПЕЦ’КАРЄРІ кар’єрі/ ТОВ “РКДЗ”. Близько 60 учасників з різних регіонів України мали можливість сісти за кермо самоскидів та на власному досвіді переконатися у чудовій маневреності та технічних можливостях представленої лінійки техніки.

Компанія Scania є одним із світових лідерів серед виробників вантажівок, автобусів, а також морських і промислових двигунів. Маючи штаб з 46000 працівників Scania представлена в майже 100 країнах світу. Вантажівки Scania застосовуються в таких сферах, як міжнародні перевезення, дистрибуція товарів в місцях, техніка для будівництва, комунальна техніка, пожежна техніка, спеціалізована техніка, техніка для аеропортів, військова техніка. Характеристики компанії надійність і економічність.

Також свою техніку тестувала у нас на ТОВ “РКДЗ” компанія яка є частиною німецького концерну Цеппелін Україна, найкрутішого світового дилера Caterpillar в Європі, які також реалізуються в багатьох напрямках.

Для нашого підприємства – це велика честь, що такий захід відбувся на території нашого кар’єру.
Всі гості мали можливість протестувати всю техніку, випробувати свої сили в ролі водіїв вантажівок, навантажувачів та іншої представленої техніки.

Джерело: http://www.rkdz.com.ua