29 травня цього року в рамках проведення заходів щодо відзначення в Рокитнянському районі Міжнародного Дня захисту дітей Рокитнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Синявським сільським головою Ольгою Ковінька були проведені розважальні заходи для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На базі страусиної ферми, що розташована на території села Синява,  для вихованців Дитячого будинку сімейного типу та прийомних сімей Рокитнянського району відбулися різноманітні конкурси та змагання під гаслом «Сімейний затишок – щасливе дитинство».

Діти побували на екскурсії страусиною фермою та взяли участь у різноманітних конкурсах та рухливих іграх, по завершенню яких отримали сувенірні подарунки.

Прийомна мама Людмила Петренко влаштувала для усіх дітей конкурс «Майстер-шеф». Усі діти були у захваті від участі в цьому кулінарному двобої   та після його закінчення отримали солодощі від приватних підприємців Рокитнянщини – ТОВ «Златибор», ТОВ «Заросянське» та ПП «Сивченко».

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua