04 травня цього року під керівництвом заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулося чергове засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в Рокитнянському районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Участь в засіданні взяли  секретар оргкомітету, представники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації та керуюча справами районної ради.

В ході засідання вирішувалися організаційні питання щодо проведення урочистих заходів, присвячених Дню Перемоги: про план-сценарій святкових заходів, про часові рамки їх проведення, про проведення поминальної панахиди, про привітання ветеранів війни, про урочисту ходу-мітинг, про святковий концерт із оркестровим супроводом, про місце проведення та про спортивні змагання, приурочені святковій події.

Також Лариса Кононець наголосила на обов’язковому медичному супроводі впродовж святкових заходів і масових спортивних змагань та збереженні громадського порядку.

За підсумками засідання були прийняті відповідні рішення та надані  вказівки і доручення.

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua