Школяр тривалий час захоплювався “зацеперством”, робив селфі й відео на електропоїздах В Броварському районі Київської області 16-річний хлопець виліз на дах електропоїзда сполученням Ніжин-Київ і його вбило електрикою, – Корупція Інфо

Про це повідомили в прес-службі Національної поліції. Підлітка на даху електрички помітила чергова станції Бобрик. Вона звернулася в поліцію. Проте хлопець не доїхав до сусідньої станції – його вразив струм від високовольтної лінії.

За словами очевидців, через три хвилини після відправлення електрички між станціями Бобрик і Жердово, школяр вирішив зробити селфі, нехтуючи правилами безпеки при поводженні на залізничному транспорті.

В один момент він доторкнувся до проводів. Смерть настала миттєво. Як установили правоохоронці, підліток жив разом з матір’ю. За її словами, син тривалий час захоплювався “зацеперством”, робив селфи й відео на електропоїздах. А нещодавно жінка розмовляла з хлопцем на цю тему, і він запевнив, що покінчив з цим небезпечним захопленням.

Джерело: https://novosti.cn.ua