27 квітня о 14-00 годині голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів робочу нараду із головами селищної та сільських рад.

В ході наради було вирішено проводити щотижневі робочі наради  з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації,  керівниками територіальних установ, організацій та проведення спільних виїзних нарад у селищній та сільських радах району з питань співпраці та координації діяльності райдержадміністрації, селищної та сільських рад з місцевими правоохоронними органами щодо запобігання злочинності та стану криміногенної ситуації у Київській області і Рокитнянському районі зокрема.

Юрій Дідик закцентував увагу усіх присутніх на посиленні роботи щодо запобігання насильства серед дітей,  дитячої  бездоглядності та злочинності. Наголосив на особливій ролі  соціальних працівників, соціальних педагогів та психологів у роботі із дітьми, на необхідності правильно ідентифікувати насильство в поведінці дітей. Також голова адміністрації відмітив про  моніторинг спілкування дітей у соціальних мережах та активізації роботи із батьками щодо попередження смертей та каліцтва дітей через соціальні мережі та запобігання вступу ними до «груп смерті».

Також голова адміністрації наголосив на оптимізації функціонування дитячих садочків району, на налагодженні опалювальних систем у них,  умеблюванні садочків та організації харчування дітей в усіх дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району.

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua