25 квітня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик разом з головою Рокитнянської районної ради Олександром Конопчуком та військовим комісаром районного військового комісаріату Володимиром Бабенком відвідали приватне підприємство «Сімол», щоб привітати директора цього підприємства Михайла Миколайовича Сіренка з ювілейною річницею – 20-річчям трудової діяльності у сфері молокопереробної промисловості.

ПП «Сімол» (Рокитнянський маслозавод) знають як надійного партнера сільськогосподарські товариства та населення Рокитнянського, Таращанського, Білоцерківського та Кагарлицького районів, які вже не перший рік відправляють своє молоко саме на цей завод, де щоденно переробляється 30-40 тон молока. На даний час підприємством виготовляється під торговою маркою «Рокитняночка» понад 15 найменувань продукції: масло вершкове, сметана, молоко різного відсотку жирності, кефіри, ряжанка, сир тощо, все це фасується в сучасну упаковку, має привабливий вигляд та є абсолютно натуральним.

Михайло Миколайович Сіренко є депутатом Київської обласної ради та заслуженим працівником молокопереробної промисловості України. І, як керівник підприємства, дуже вдало вміє поєднувати свої знання, розум та вміння, свої високопрофесійні та особисті людські якості, які сприяють успішному виконанню його професійної діяльності.

Голова адміністарції Юрій Дідик подякував Михайлу Миколайовичу за людяність, чуйне серце, мудрість, порядність та  безмежну любов до своєї справи. Привітав його із ювілейною річницею трудової діяльності, вручив квіти, подяку та побажав міцного здоров’я, щастя, радощів, невичерпної енергії та наснаги, родинного благополуччя, багатьох років життя, щастя, оптимізму і процвітання улюбленої справи.

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua