14 квітня голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик  та перший заступник голови адміністрації Олег Приліпко відвідали Рокитнянський районний сектор Головного управління  Державної служби надзвичайних ситуацій України в Київській області для того, щоб привітати працівників служби з надзвичайних ситуацій з наступаючим Днем працівників пожежної охорони.

Голова адміністрації Юрій Дідик подякував усім працівникам пожежної частини за їхню надзвичайно небезпечну, сумлінну і відповідальну працю, за кожну хвилину ризику у боротьбі з вогняною стихією. Побажав їм здоров’я, мужності, удачі, швидкої реакції та витримки в нелегкій щоденній службі. Також Юрій Дідик зауважив, що професія пожежника найнебезпечніша і що її обирають тільки справжні чоловіки і професіонали, люди сильні духом, які забезпечують надійний і вірний захист національного багатства та життя людей від вогню та стихії.

 Після привітань усім пожежникам були вручені подяки та квіти, а від місцевих підприємців подарунки для пожежної служби.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу «Героям Чорнобиля»  усі присутні вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Шановні рятувальники! Прийміть душевну вдячність за збереження людських  життів і матеріальних цінностей. Міцного Вам здоров’я, благополуччя в житті та подальших успіхів у Вашій роботі!

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua