УДНЗ № 5 «Світанок» проводиться систематична робота щодо прищеплення патріотичних почуттів до  Батьківщини, поваги до української символіки, традицій та обрядів українського народу, розвитку високих духовно-моральних цінностей.

У рамках проведення заходів з національно-патріотичного виховання педагогічними  працівниками, вихованцями дошкільного закладу та їх батьками було підготовлено виставку творчих робіт на тему «Я – маленький патріот» і колективно вирішено передати роботи головою райдержадміністрації Юрієм Дідиком  військовослужбовцям в зону АТО і тим самим підняти бойовий дух наших захисників і привітати їх з  Новорічними святами.

 19 грудня у дитячому садочку  «Світанок» відбулось святкування  Дня Святого Миколая. До діток завітали голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик та його заступник Лариса Кононець.   Під час заходу діти урочисто передали свої творчі роботи керівнику району, який   23 грудня  в колоні гуманітарної допомоги « Київщина – захисникам України»  вирушає  до зони проведення антитерористичної операції на Сході України.  Юрій Андрійович запевнив дітей у  відповідальному виконанні покладеної на нього важливої місії – доставки творчих робіт військовослужбовцям.

Юрій Дідик  привітав всіх з Днем Святого Миколая та побажав мирного неба над головою, здійснення  мрій та веселого настрою. Малеча отримала від представників місцевої влади подарунки.

Завідувач закладу Надія  Потомська щиро подякувала Юрію Дідику та Ларисі Кононець за дієву підтримку й допомогу дошкільному навчальному закладу. Вона також відзначила достойну роботу педагогічних працівників та подякувала батькам за активну участь у житті дитячого садка.

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua