24 листопада в обрядовій залі районного Будинку культури відбувся розширений прийом громадян в рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції», започаткований Міжнародною правозахисною організацією «Міжнародна ліга захисту прав громадян України», яку очолює голова правління Едуард Багіров.

Проблемні питання громадян вирішували голова адміністрації Юрій Дідик, голова районної ради Олександр Конопчук, уповноважений представник МГО «Міжнародна ліга захисту прав громадян України» Ольга Аксютенко, заступники голови адміністрації та районної ради за участю  представників галузей охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення, служби у справах дітей, комунальних служб, Центру надання адміністративних послуг, податкової інспекції, Пенсійного фонду, Національної поліції, прокуратури, військового комісаріату, «Київоблгаз збут», «Київобленерго» , засобів масової інформації та ін.

Під час прийому громадяни порушували питання щодо забезпечення санаторно-курортною путівкою,  передбачення витрат на фінансову підтримку у 2017 році районного товариства інвалідів «Віра», забезпечення комп’ютерною технікою шкільних бібліотек, допомоги на лікування, питання призначення субсидій, виділення земельної ділянки учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС, посилення уваги до пенсіонерів та інвалідів війни, виконання закону «Про захист інвалідів війни» щодо оплати використання газу, транспортного сполучення із с.Любка, освітлення в с. Першотравневе по  вул. Садова та ін..

Упродовж  трьох годин всі бажаючі мали змогу отримати відповіді на проблемні питання як від влади, так і від безпосередніх керівників відповідних галузей. Слід відзначити, що національний проект «Діалог народу і влади та протидія корупції» впроваджує в життя ефективний механізм боротьби з проявами корупції та налагодження взаємодії між представниками влади та громадою. Сприяє налагодженню порозуміння між владою та пересічними громадянами, а відтак і формуванню у громади відчуття впевненості з приводу отримання відповідей на поставлені питання, обговорення та вирішення проблем.

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua