Технологія може бути використана компанією при виготовленні смартфонів нового покоління. Apple може випустити складаний iPhone

Компанія Apple отримала підтвердження реєстрації патенту, який описує технологію виробництва складних екранів, повідомляє BGR. Патент описує матеріали, які будуть використовуватися при виробництві складних екранів.

Основу пристрою будуть становити вуглецеві нанотрубки, які здатні формувати шляхи для проходження сигналів. Вони гнучкі і стійкі до пошкоджень, а також можуть бути включені в конструкцію кабелів, дисплея, датчики дотиків, камери і інших важливих елементів смартфона. Для реалізації цієї ідеї апарат потрібно буде оснастити двома панелями, одна з яких стане повноцінним дисплеєм.

Видання підкреслює, що подібні патенти були у компанії і в 2013, і в 2014 році. Але завзятість, з яким Apple розробляє складні екрани, може свідчити про те, що компанія планує впровадити цю технологію в iPhone.  Новий смартфон обладнаний зміненою кнопкою “додому”, яка тепер стала чутливою до тиску.

Крім того, iPhone 7 є водо – і пилонепроникним. У новому смартфоні Apple відсутній роз’єм для навушників. За відомостями видання Business Insider, нова модель буде називатися iPhone 8, а не iPhone 7s, чого можна було б очікувати, слідуючи традиціям неймінгу смартфонів компанії.

Джерело: http://dt.ua