жовтня 2016 року в смт. Рокитне на центральному кладовищі відбулося відкриття та освячення пам’ятника загиблому учаснику антитерористичної операції, на сході України, Артему Андреєву.

 

Вшанувати пам’ть загиблого воїна зібралися батьки та рідні, друзі і жителі селища. У заході взяли участь заступник  голови РДА Лариса Кононець, заступник селищного голови Віктор Клименко, військовий комісар районного військомату Володимир Бабанко, заступник командира Ольшаницької військової частини Валерій Бабак,  секретар громадської организації учасників АТО та учасників бойових дій «Росичі» Віталій Ільченко, друзі та жителі селища.

 

Настоятель храму Святої Трійці Української православної церкви Київського патріархату Михайло Каліка провів поминальну панахиду та освятив пам’ятник.

 

Пам’ять про героїв буде жити у віках , бо вони здійснили достойний подвиг – засвідчили любов до своєї країни ціною свого життя, захищаючи її цілісність та право нації самостійно обирати свій шлях – говорили у своїх виступах заступник голови РДА Лариса Кононець та заступник  селищного голови Віктор Клименко.

 

Присутні вшанували пам’ть про Артема Андреєва та усіх загиблих патріотів України , що загинули захищаючи її незалежність,  хвилиною мовчання і трьома залпами з воєнної зброї салютної бригади.

 

Вічна пам’ять Героям!

Джерело: http://www.rokitne-rda.gov.ua